Resultat Kirkenær Farmpower 2019 – traktorpulling

 

TRAKTORPULLING KIRKENÆR FARMPOWER WEEKEND 15. JUNI 2019
Startnr: Sjåfør: Traktor: Klasse: 1. drag 2. drag Pull off Resultat
41 Jon Olav Fjeldseth Ford 5000 3,5 28,94 60,18 1
1 Andrè Østre Fiat 780 Turbo 3,5 55,15 60,02 2
2 Geir Olsen John Deere 2140 3,5 56,14 59,15 3
39 Andreas Smedsrud Ford 7000 3,5 38,72 58,42 4
40 Asbjørn Smedsrud Ford 7000 3,5 42,09 58,07 5
3 Even Snapa International 674 3,5 53,47 57,16 6
 
6 Kevin Hovde Volvo BM 810 Sport 3,5 96,84 91,24   1
4 Trond Grini Volvo BM 810 Sport 3,5 67,01 74,75 2
13 Anders Baardseth Deutz Fahr 10006 Sport 3,5 47,34    
     
12 Ola Baardseth Deutz Fahr 13006 4,5 78,81 86,38 1
9 Even Grini Volvo BM 700 Turbo 4,5 71,00 81,45 2
10 Ole-Magnus Holt Deutz 7807 4,5 58,92 56,57 3
11 Odd Herman Halvorsen Volvo BM 700 Turbo 4wd 4,5 27,35 54,50
Tom Helseth Utenfor konkurranse Modifisert 72,14
7 Jørn Bjorland Ford 8210 «Junior» Sport 4,5 FP 99,87 1
25 Torbjørn Kalberg Valmet 8100 Sport 4,5 0,00 FP 86,39 2
18 Nils Arne Moi Valmet 8200 Sport 4,5 FP 66,13 3
15 Odd Egil Hjelmstadbakk Same Laser 150 Sport 4,5 FP 65,80 4
17 Tor Arne Hammer MF2640 Sport 4,5 0,00 FP 65,36 5
6 Kevin Hovde Volvo BM 810 Sport 4,5 90,56 88,75 6
16 Ole Thomas Borgsås Ford 8600 Sport 4,5 79,61 86,67 7
4 Trond Grini Volvo BM 810 Sport 4,5 78,09 79,37 8
13 Anders Baardseth Deutz 10006 Sport 4,5 DNS  
19 Morten Jerpstad Ford 7810 5,5 FP 87,24 1
21 Jon Olav Fjeldseth Ford 9700 5,5 FP 77,33 2
27 Arne Nilsen John Deere 4430 5,5 FP 67,06 3
20 Håvard Hårstad Valmet 905 5,5 74,15 76,39 4
44 Jørgen Brøderud Ford 8210 5,5 66,6 69,36 5
22 Anders Baardseth Volvo BM800 5,5 54,94 61,44 6
35 Arne Kr. Haave Ford 8600 Blue Danger Farmstock 85,05 85,55 1
36 Olav Hovde Volvo BM 2650 Farmstock 55,88 76,58 2
37 Sigve Tjåland IH 1055 Farmstock 0,00 36,64 3
45 Odd Terje Friestad Valtra (Tyra) Prostock FP 1
47 Jan Erik Egeland Innovation 2 Prostock 95,21 2
 
25 Torbjørn Kalberg Valmet 8100 Sport 5,5 FP 93,61 1
23 Terje Weldingh MF2640 Sport 5,5 FP 79,89 2
24 Martin Moi Valmet 8200 Sport 5,5 92,94 3
46 Håvard Hårstad Ford 8600 Sport 5,5 DNS  
   
26 Kristine Fjellstad Volvo BM 810 6,5 FP 78,18 1
38 Håkon Bjerke Case 1270 6,5 FP 77,71 2
48 Anna Andersson Valtra 8950 6,5 68,44 63,59 3
 
29 Brit Eva Vordal Valtra 8950 7,5 84,59 88,12 1
42 Sindre Kristian Hoel Valmet 2105 7,5 81,22 76,48 2
30 Arnt G. Johansen Volvo BM 2654 7,5 DNS  
 
33 Trond Grini John Deere 4755 10 FP 86,79 1
32 Arild Gjervan Ford TW30 10 FP 81,15 2
31 Odd Egil Hjelmstadbakk Valtra 8950 10 FP 76,98 3
34 Pål Kristian Snapa JCB 8310 12 FP 78,06