Resultater

Vi vil i størst mulig grad publisere resultater fra de ulike arrangementene her.

Kirkenær Farmpower 2022

Traktorpulling Kirkenær Farmpower Weekend 2022
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
3Anders NilssonSuper Swedtrac7,5FP 124,481
4Magnus EnderudNew Holland7,5FP 87,282
2Sindre HoelValmet 21057,5FP 86,843
1Maya GabrielsenJohn Deere 61507,5FP 84,144
47Sander HagenNew Holland7,5FP 65,795
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
7Even SnapaIH 6743,5FP 73,131
8Reidar WeldinghLeyland 2ett3,5FP 72,912
12Jon Olav FjeldsethFord 50003,579,35FP71,553
11Geir OlsenJohn Deere 20403,5FP 65,224
9Asbjørn SmedsrudFord 70003,585,80FP60,385
6Daniel RensmoenLeyland 2723,584,70FP59,146
53Håkon LybækFiat 8803,571,3378,42 7
5Odd Hermann HalvorsenDeutz DX 3.70 D3,569,8068,54 8
10Ole-Magnus HoltDavid Brown 14903,568,4167,96 9
        
13Olav Andre HovdeVolvo BM650 «Taue Bill»Sportlight 3,590,89   
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
19Øyvind HaarstadFord 82104,5FP 68,251
16Ola BaardsethDeutz Fahr 130 064,5FP 84,572
17Kasper SnapaVolvo BM T 7004,566,0663,72 3
18Vegard StensbølVolvo 6504,5 65,03 4
15Arnt G. JohansenJohn Deere 31404,564,1156,27 5
14Emilio WørdinJohn Deere 20404,557,18  6
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
20Tor Arne HammerMassey Ferguson 2640Sportlight 4,5FP 81,391
21Olav Andre HovdeVolvo BM650 «Taue Bill»Sportlight 4,5FP 75,302
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
24Kjetil Egeland«Give Me More»Farmstock 3,6FP 83,431
23Olav HovdeVolvo BM2650 Farmstock 3,6FP 78,502
22Trond GriniVolvo BM800Farmstock 3,6FP 75,863
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
26Jørn BjorlandFord 8210 «Junior»Sport 4,5FP 89,161
25Nils Arne Moi«Forest»Sport 4,5FP 87,302
27Terje WeldinghMassey Ferguson 2640Sport 4,5FP 73,213
28Torbjørn KalbergValmet 8100Sport 4,550,51  4
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
34Christian BaardsethDeutz D 130 065,568,00 79,061
29Jørn Ole BrandstadMassey Ferguson 31255,573,55 74,492
32Jon Olav FjeldsethFord 97005,572,25 71,733
30Morten JerpstadFord 78105,567,73 67,594
35Jørgen BrøderudFord 82105,562,83 66,035
33Tor Anders HalvorsenFord 78405,554,00 55,196
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
37Kristian HaalandNew HollandFarmstock 4,5FP 90,221
38Cato Høyland«Extreme Deere»Farmstock 4,5FP 84,622
36Arne Kristian HaaveFord «Blue Danger»Farmstock 4,585,2577,90 3
        
39Per Hatterud«Purple Lightning»ProstockFP 95,901
        
40Tom Helseth«Last Breath»Modifisert78,7871,38 1
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
42Ole-Martin HåtveitJohn Deere 6195MSport 5,5FP 92,341
43Martin Moi«Forest»Sport 5,5FP 88,262
41Arne NilsenJohn Deere 4440Sport 5,5FP 81,683
28Torbjørn KalbergValmet 8100Sport 5,5FP 74,284
        
44Nicklas BoquistJohn Deere 4440Sport 5,7FP 85,591
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
46Håkon BjerkeCase 1270 Agri King6,5FP 68,641
45Kristine Fjellstad GjervanVolvo BM8106,5FP 66,672
31Øyvind HoelstadJohn Deere 65106,562,6566,62 3
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
48Arild Fjellstad GjervanFord TW3010FP 77,191
3Anders NilssonSuper Swedtrac10FP 76,402
49Ole Petter HaugomJohn Deere 6155R1085,25 72,813
50Endre WallerudNew Holland T70701084,49 72,784
4Magnus EnderudNew Holland   1073,49 72,545
        
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
51Morten RønningCase Magnum 3101273,48 71,501
        
52Per Kristian HarildstadFendt 1050OppvisningFP Laaangt1

 

Gardenpulling Kirkenær Farmpower Weekend 2022 – lørdag
Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offPlass
2Jan Martin UdnesethBM mini350FP 40,681
1Ingrid BrandstadMassey’n35022,73FP30,002
4Simon AmundsenHusky Bolens 125435028,88 25,013
3Sigurd SolenesWheel Horse350FPDNF  
        
Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. dragPull offSuperPull offPlass
7Theodor FjeldsethFord YM14500FP74,2638,971
9Magnus StorbergVolvo 1974500FP74,5311,512
8Sigurd SolenesWheel Horse50013,5552,10 3
5Martin HaaveHonda500FP50,65 4
6Kristian HaaveWheel Horse500DNF   
        
9Magnus StorbergVolvo 1974500   1
7Theodor FjeldsethFord YM14500   2
Gardenpulling Kirkenær Farmpower Weekend 2022 – søndag
Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offPlass
4Simon AmundsenHusky Bolens 1254350FP 83,201
2Jan Martin UdnesethBM mini350FP 71,502
1Ingrid BrandstadMassey’n350FP 32,103
        
Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offPlass
7Theodor FjeldsethFord YM14500FP 15,701
8Sigurd SolenesWheel Horse500FP  2
2Jan Martin UdnesethBM mini50016,5  3
4Simon AmundsenHusky Bolens 1254500DNS   
 VETERANPULLING KIRKENÆR FARMPOWER WEEKEND 2022 
        
Sjåfør:Traktor:Klasse:Vekt:1. drag:Pull off:SuperPlass:
Anders BaardsethDeutz Fahr 5206Light2300FPFP123,701
Even SnapaNuffield 460Light2300FPFP73,502
Asbjørn SmedsrudFordson MajorLight2200FPFP72,703
Arnt G. JohansenJohn Deere 1020Light2250FPFP70,904
Ole-Magnus HoltDeutz 5006Light200088,30FP60,305
Håvard SnapaNuffield 10/42Light2300FP90,50 6
Jan Sverre UdnesethVolvo BM ViktorLight190090,6059,80 7
Marcus BergstenFord 3000Light180079,8056,70 8
Kasper SnapaVolvo T-425 KrabatLight230039,5026,90 9
Ole Martin TomterstadGråtass TEA20Light230030,7014,20 10
        
Sjåfør:Traktor:Klasse:Vekt:1. drag:Pull off:SuperPlass:
Even SnapaInternational 674Medium3500FPFP63,701
Jon Olav FjeldsethFord 5000Medium3499FPFP40,402
Anders BaardsethDeutz Fahr 5206Light230088,0060,80 3

Kirkenær Farmpower 2019

TRAKTORPULLING KIRKENÆR FARMPOWER WEEKEND 15. JUNI 2019
Startnr:Sjåfør:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offResultat
41Jon Olav FjeldsethFord 50003,528,9460,18 1
1Andrè ØstreFiat 780 Turbo3,555,1560,02 2
2Geir OlsenJohn Deere 21403,556,1459,15 3
39Andreas SmedsrudFord 70003,538,7258,42 4
40Asbjørn SmedsrudFord 70003,542,0958,07 5
3Even SnapaInternational 6743,553,4757,16 6
        
6Kevin HovdeVolvo BM 810Sport 3,596,8491,24 1
4Trond GriniVolvo BM 810Sport 3,567,0174,75 2
13Anders BaardsethDeutz Fahr 10006Sport 3,547,34   
        
12Ola BaardsethDeutz Fahr 130064,578,8186,38 1
9Even GriniVolvo BM 700 Turbo4,571,0081,45 2
10Ole-Magnus HoltDeutz 78074,558,9256,57 3
11Odd Herman HalvorsenVolvo BM 700 Turbo 4wd4,527,3554,50  
        
 Tom HelsethUtenfor konkurranseModifisert72,14   
        
7Jørn BjorlandFord 8210 «Junior»Sport 4,5FP 99,871
25Torbjørn KalbergValmet 8100Sport 4,50,00FP86,392
18Nils Arne MoiValmet 8200Sport 4,5FP 66,133
15Odd Egil HjelmstadbakkSame Laser 150Sport 4,5FP 65,804
17Tor Arne HammerMF2640Sport 4,50,00FP65,365
6Kevin HovdeVolvo BM 810Sport 4,590,5688,75 6
16Ole Thomas BorgsåsFord 8600Sport 4,579,6186,67 7
4Trond GriniVolvo BM 810Sport 4,578,0979,37 8
13Anders BaardsethDeutz 10006Sport 4,5DNS   
        
19Morten JerpstadFord 78105,5FP 87,241
21Jon Olav FjeldsethFord 97005,5FP 77,332
27Arne NilsenJohn Deere 44305,5FP 67,063
20Håvard HårstadValmet 9055,574,1576,39 4
44Jørgen BrøderudFord 82105,566,669,36 5
22Anders BaardsethVolvo BM8005,554,9461,44 6
        
35Arne Kr. HaaveFord 8600 Blue DangerFarmstock85,0585,55 1
36Olav HovdeVolvo BM 2650Farmstock55,8876,58 2
37Sigve TjålandIH 1055Farmstock0,0036,64 3
        
45Odd Terje FriestadValtra (Tyra)ProstockFP  1
47Jan Erik EgelandInnovation 2Prostock95,21  2
        
25Torbjørn KalbergValmet 8100Sport 5,5FP 93,611
23Terje WeldinghMF2640Sport 5,5FP 79,892
24Martin MoiValmet 8200Sport 5,592,94  3
46Håvard HårstadFord 8600Sport 5,5DNS   
        
26Kristine FjellstadVolvo BM 8106,5FP 78,181
38Håkon BjerkeCase 12706,5FP 77,712
48Anna AnderssonValtra 89506,568,4463,59 3
        
29Brit Eva VordalValtra 89507,584,5988,12 1
42Sindre Kristian HoelValmet 21057,581,2276,48 2
30Arnt G. JohansenVolvo BM 26547,5DNS   
        
33Trond GriniJohn Deere 475510FP 86,791
32Arild GjervanFord TW3010FP 81,152
31Odd Egil HjelmstadbakkValtra 895010FP 76,983
34Pål Kristian SnapaJCB 831012FP 78,06 

 

Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offPlass
5Kasper SnapaBolens 18hk350FP 26,671
22Sigurd SolenesWheel Horse35039,88FP26,152
11Natalie SørlieWheel Horse 312-8350FP 25,873
7Julian StenbyMurray350FP 24,494
3Iver BroløkkenMurray35012,35FP23,795
4Kristian HaaveHonda350FP 23,326
8Martin HaaveHonda350FP 22,277
1Theodor FjeldsethDeutz350FP 21,868
6Robin SandbergJonsered350FP 21,469
2Ole Martin TomterstadHonda MAT HT3813350FP 20,9110
9Eugen-Nicolay MichaelsenMurray350FP 20,3511
10Simon AmundsenBolens v125435033,79FP20,3112
19Magnus HeggemMurray 12YC/40350FP 20,2713
        
Startnr:Navn:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPull offPlass
11Natalie SørlieWheel Horse 312-8500FP 53,041
5Kasper SnapaBolens 18hk500FP 52,422
15Oskar Nybakken 500FP 44,963
14Cowray SørlieWheel Horse500FP 27,904
13Oskar NybakkenIseki TX1410500FP 23,845
21Tom BrauterJonsered500FP 7,546
12Helge Daniel GulliksenHonda50036,04FP5,217

 

Traktorcross Magnor 29/10-16

TRAKTORCROSS MAGNOR 29/10-16

STARTNR:NAVN:Totaltid:
STANDARD:  
5Terje Weldingh03:54,1
1Ole-Magnus Holt03:57,0
2Tor Arne Hammer04:03,4
3Anders Baardseth04:12,7
4Odd Reidar Sagmo04:14,0
   
MODIFISERT:  
14Anders Baardseth03:52,4
11Hans Terje Nesbråten03:55,1
12Trond Nesbråten04:08,6
13Arnt G. Johansen04:10,4
15Trond Billingsø04:13,3

 

Kirkenær Farmpower 2016

TRAKTORPULLING 18. JUNI 2016
Startnr:Fører:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPulloffResultat
2Asbjørn SmedsrudFord 70003,588,3480,53 88,34
1Jon Olav FjeldsethFord 50003,580,6474,15 80,64
3Geir OlsenJohn Deere 20403,573,3173,88 73,88
4Håvard SnapaInternational 6743,561,8763,38 63,38
5Johan AarskogLeyland3,562,1162,64 62,64
        
6Inger BjorlandFord 6600 (Baby Blue)Sport 3,5116,34 121,14121,14
8Martin SylliåsenVolvo BM 810Sport 3,572,7372,24 72,73
        
9Emil HusøyFord 86004,5105,51 Full pullFull pull
12Even GriniVolvo BM 7004,5107,72 83,1783,17
10Frode NybakkenVolvo BM 7004,587,1282,01 87,12
11Roar StenbakkenVolvo BM 650 turbo4,580,7282,89 82,89
13Ole-Magnus HoltDeutz 78074,570,8268,96 73,76
14Arnt TilsetValmet 8054,573,7672,39 70,82
        
17Nils Arne MoiValtra 8200Sport 4,5114,11 92,2092,20
16Jørn BjorlandFord 8210 (Junior)Sport 4,5116,25 91,6991,69
19Tor Arne HammerMF 2640-2Sport 4,5112,88 72,9872,98
18Arild SellieMF 2620Sport 4,588,5386,40 88,53
        
23Håvard HaarstadValmet 9055,584,3182,31 84,31
        
30Nils Arne MoiValtra 8200Sport 5,5111,40 85,1185,11
27Jan Ove HaugeFiat 160-90Sport 5,5116,63 77,6777,67
29Jørn BjorlandFord 8210 (Junior)Sport 5,5114,15 76,4876,48
25Rune BilstadIH 1066Sport 5,5113,86 75,5475,54
28Trygve FriestadFord 9700Sport 5,5110,60 73,3473,34
24Terje WeldinghMF 2640-2Sport 5,583,4783,78 83,78
        
33Håkon BjerkeCase 12706,582,48 108,26108,26
31Kenneth DelerudValtra 89506,582,96 88,5388,53
32Brit Eva VordalValtra 85506,583,99 88,4988,49
34Arnt G. JohansenJohn Deere 6820 (Donald)6,578,39 88,1488,14
21Magnus EnderudFiat F1406,571,10 75,6675,66
36Andrè JørgensenNew Holland6,569,20 71,0071,00
35Tony KordalMF 62906,568,86 70,6670,66
22Thomas RisbergseterMF 26406,558,50 62,6662,66
        
43Arild GjervanFord TW307,5115,70 97,3897,38
39Odd Egil HjelmstadbakkValtra 85507,5107,06 93,7693,76
37Kristian WestrengDeutz 180.77,594,3576,35 94,35
40Trond GriniVolvo BM 26547,573,0793,65 93,65
42Sigurd Cottis HoffFiat 160-90 DT7,586,8585,53 86,85
        
44Tor Arne HoelstadCase1092,5592,67 92,67
45Endre WallerudNew Holland 70701077,2177,99 77,99
        
46Tor Atle BeckFendt12108,95 77,7377,73
47DF Skog & AnleggFendt 93912109,64 75,4775,47
48Jørn Ingar HafstenCase Magnum 2501289,2488,55 89,24

 

STARTNR:NAVN:TOTALTID: 
Standard:   
106Tor Arne Hammer03:40,6 
104Ole-Magnus Holt03:43,5 
112Christian Berg03:44,1 
120Terje Weldingh03:44,5 
101Anders Baardseth03:53,8 
121Odd Reidar Sagmo04:16,2 
122Vegard Stensbøl04:52,8 
124Thomas Enger Sømarken02:24,7Kun 1 tellende omgang
123Lars Erik Rusten00:00,0Ingen tellende omganger
    
Modifisert:   
201Hans Terje Nesbråten03:33,2 
202Anders Baardseth03:33,6 
203Trond Nesbråten03:45,7 
210Arnt G. Johansen03:46,8

 

Høstcross 2015

STARTNR:NAVN:Totaltid:
STANDARD:  
112Christian Berg03:33,2
101Anders Baardseth03:33,3
104Ole-Magnus Holt03:34,1
120Terje Weldingh03:34,4
106Tor Arne Hammer03:37,1
118Andrè Jørgensen03:37,5
103Arnt G. Johansen03:50,7
121Odd Reidar Sagmo01:58,6
   
MODIFISERT:  
201Hans Terje Nesbråten03:17,1
208Trond Billingsø03:17,5
202Anders Baardseth03:27,3
210Arnt G. Johansen03:51,8
203Trond Nesbråten04:11,0
211Vegard Stensbøl04:18,9
   
   
JENTER:  
51Ragnhild Duserud04:03,8
52Helene Lerstøl04:17,0
57Katrine Breifjell06:26,3

Vågå 23.08.2015

TRAKTORROCK I VÅGÅ 2015
STARTNR:NAVN:Totaltid:
STANDARD:  
120Terje Weldingh02:44,7
104Ole-Magnus Holt02:47,6
106Tor Arne Hammer02:48,7
101Anders Baardseth02:51,2
103Arnt G. Johansen02:51,7
118Andrè Jørgensen02:52,1
111Dan Emil Berg03:17,0
52Helene Lerstøl03:22,3
58Miriam Kinn03:31,2
54Camilla Bye03:39,3
28Odd Reidar Sagmo00:00,0Ingen tellende
   
MODIFISERT:  
210Arnt G. Johansen03:04,7
201Hans Terje Nesbråten03:06,4

Traktorcross Magnor 11.07.2015

PLASS: STARTNR: NAVN: Totaltid:
1 112 Christian Berg 02:41,2
2 106 Tor Arne Hammer 02:46,7
3 120 Terje Weldingh 02:48,2
4 101 Anders Baardseth 02:48,4
5 118 Andrè Jørgensen 02:49,2
6 103 Arnt G. Johansen 02:54,4
7 119 Jim Helstad 03:10,3
8 1 Jo Inge Bakken 03:12,1
9 8 Knut Gustav Woie 03:18,6
10 3 Torstein Nilsson 03:22,9
11 2 Ottar Nilsson 03:42,7
12 5 Sigmund Hov Johansen 00:00,0 Ingen tellende
13 6 Per G. Nymoen 01:33,2 Kun 1 tellende
Startnr 7 – Lars Patrick Børrud måtte dessverre bryte
MODIFISERT:
PLASS: STARTNR: NAVN: Totaltid:
1 201 Hans Terje Nesbråten 02:38,3
2 208 Trond Billingsø 02:44,2
3 203 Trond Nesbråten 02:49,2
4 210 Arnt G. Johansen 03:12,4
5 20 Tor Ole Fagerli 01:45,0 Kun 1 tellende
Startnr 202 – Anders Baardseth måtte dessverre bryte

Traktorcross 14.06.2015

RESULTATER TRAKTORCROSS 14.06.2015

STANDARD:
PLASS:STARTNR:NAVN:TOTALTID:
1118Andrè Jørgensen03:36,7
2112Christian Berg03:46,3
3106Tor Arne Hammer03:49,3
4101Anders Baardseth03:50,0
5103Arnt G. Johansen03:55,1
6104Ole-Magnus Holt04:09,9
7110Ole Mathias Rønaasen04:12,3
8119Jim Helstad02:20,1Kun 1 fullført runde
MODIFISERT:
PLASS:STARTNR:NAVN:TOTALTID:
1202Anders Baardseth03:37,1
2201Hans Terje Nesbråten03:48,5
3208Trond Billingsø03:51,9
4203Trond Nesbråten03:59,0
5210Arnt G. Johansen04:15,1
JENTER:
PLASS:STARTNR:NAVN:TOTALTID:
151Ragnhild Duserud04:04,5
257Katrine Breifjell08:39,0
DEBUTANT:
PLASS:STARTNR:NAVN:TOTALTID:
126Vegard Stensbøl05:04,0
227Kjell Enberget02:57,9Kun 1 fullført runde

Traktorpulling 13.06.2015

RESULTAT TRAKTORPULLING 13.06.2015

TRAKTORPULLING 13. JUNI 2015
Startnr:Fører:Traktor:Klasse:1. drag2. dragPulloffResultat
4Asbjørn SmedsrudFord3,5102,83 76,461
2Geir OlsenJohn Deere 20403,5100,00 76,322
1Anders BaardsethDeutz 40053,5101,95 64,123
3Jon Olav FjeldsethFord 50003,5103,26 63,844
5Geir EngenLeyland 2623,568,6463,20 5
        
6Inger BjorlandFord 6600 (Baby Blue)Sport 3,5112,58 89,411
7Tore ØglændFord Super Six (Blue Nemesis)Sport 3,5108,80 75,562
        
9Martin SylliåsenVolvo BM 350Mod. 3,5104,68 63,60Utenfor konkurranse
12Trond GriniVolvo BM 700 turbo4,5103,35 100,001
11Tor Arne HammerMF 10804,574,84100,2264,782
10Anders BaardsethDeutz 40054,5104,01 63,853
        
13Magnus EnderudFiat F1405,5107,66 80,741
16Tor Arne HammerMF2680-45,5105,32 72,842
        
17Tor Arne HammerMF2640-2Sport 5,5111,76 84,331
        
19Kenneth DelerudValtra 89506,5107,22  1
32Thore Sigurd WollNew Holland TM1556,592,1292,38 2
22Alex TangenCase MXM 1406,586,7789,74 3
23Thorbjørn SundMF61906,587,5475,15 4
14Christian HagstrømMF 61806,581,9881,43 5
15Henrik Mohn HasleneJohn Deere 64306,575,8780,86 6
        
25EkotuningComJohn Deere 6920 (Witni)Sport 6,5114,85  1
        
30Ivar K. HoffFiat 160-90 DT7,5112,23 86,251
24Ruben K. AndersenValtra T1907,593,02106,7081,042
27Kristian WestrengDeutz-Fahr 180.77,5104,39 80,223
31Tony KordalMF 82207,591,94100,4376,644
43Even GriniVolvo 26547,589,8697,67 5
29Marius S. TangenFendt 8207,595,2692,55 6
20Sigbjørn LundMF64807,591,1086,13 7
21Stian StemsrudhagenJohn Deere 42557,580,8585,67 8
        
33EkotuningComJohn Deere 6920 (Witni)Sport 7,5116,25 95,021
34Jan Ove HaugeFiat 160-90Sport 7,5115,50 92,392
        
39Harald WollJohn Deere10105,50 89,651
37Tor Arne HoelstadCase 725010103,37 87,102
36Jonas KarpowMF64901087,7187,09 3
38DF Skog & AnleggMF 762610 87,54 4
        
41Tor Atle BeckMF 873712104,90 88,741
40Jan Ove HaugeFiat 160-9012112,08 95,63Oppvisning
33EkotuningComJohn Deere 6920 (Witni)12109,58 96,64Oppvisning

Vintercross 31 januar 2015

STARTNR: NAVN: Sluttid Heat 1: Sluttid Heat 2: Sluttid Heat 3: Totaltid:
STANDARD:          
101 Anders Baardseth 00:00,0 01:49,9 01:46,3 03:36,2
106 Tor Arne Hammer 01:53,0 01:51,6 01:50,0 05:34,6
112 Christian Berg 01:50,8 01:49,8 01:51,2 05:31,8
103 Arnt G. Johansen 02:09,7 01:56,8 01:55,3 06:01,8
108 Asbjørn Smedsrud 02:08,2 00:00,0 02:01,7 04:09,9
104 Ole-Magnus Holt 02:08,6 02:07,3 02:22,4 06:38,3
MODIFISERT:
208 Trond Billingsø 01:53,1 01:51,9 01:49,8 05:34,8
201 Hans Terje Nesbråten 01:58,2 02:04,3 01:54,3 05:56,8
203 Trond Nesbråten 00:00,0 02:08,8 02:01,1 04:09,9
202 Anders Baardseth 00:00,0 02:03,0 02:01,7 04:04,7
JENTER:
51 Ragnhild Duserud 02:26,7 02:10,7 02:04,6 06:42,0
Debutant:
24 Ole Petter Haugom 00:00,0 00:00,0 00:00,0 00:00,0
25 Mattias Riberth 00:00,0 02:09,6 02:08,3 04:18,0

Høstcross 18.10.2014

STANDARD:
STARTNR: NAVN: Totaltid:
112 Christian Berg 03:40,8
106 Tor Arne Hammer 03:46,1
118 Andrè Jørgensen 03:51,5
104 Ole-Magnus Holt 03:53,6
101 Anders Baardseth 03:54,9
103 Arnt G. Johansen 03:55,8
113 Ole Johan Solberg 03:55,8
115 Tommy Hansen 03:59,2
111 Dan Emil Berg 04:09,5
114 Bjørn Christian Storberg 04:40,3
116 Simen Ødegården 02:03,5 Kun 1 tellende
117 Jonathan Walfridsson 02:47,5 Kun 1 tellende

MODIFISERT:
208 Trond Billingsø 03:38,7
201 Hans Terje Nesbråten 03:39,6
203 Trond Nesbråten 03:47,8
202 Anders Baardseth 03:47,9
207 Christian Berg 04:05,1
209 Odd Henrik Haneborg 00:00,0 Ingen tellende

JENTER:
51 Ragnhild Duserud 04:09,7
55 Miriam K. Kvinnesland 04:50,3
56 Monica Antonsen 05:16,3
54 Camilla Bye 02:46,0 Kun 1 tellende
52 Helene Lerstøl 02:14,4 Kun 1 tellende

St.Hans 2014

Damer:

StartnummerNavnTotaltid
51Ragnhild Duserud02:59,7
53Bente Svenningsen03:03,4
54Camilla Bye03:32,9
62Helene Lerstøl04:10,9

Debutant:

StartnummerNavnTotaltid
22Ole Johan Solberg02:40,9
23Kai Sagen03:03,1
21Bjørn Olav Aasnes03:16,8

Standard:

StartnummerNavnTotaltid
 102 Trond G. Svenkerud 02:23,3
 101 Anders Baardseth 02:25,4
 106 Tor Arne Hammer 02:33,8
 103 Arnt G. Johansen 02:34,9
 107 Tor Arne Skadsberg 02:37,7
 108 Asbjørn Smedsrud 02:41,3
 104 Ole-Magnus Holt 02:46,2
 110 Ole Mathias Rønaasen 02:46,4
 111 Dan Emil Berg 02:48,1
 105 Kai Høgberg 02:56,0
 109 Alexander Tangen** 02:01,6

**Kun én tellende

Modifisert

StartnummerNavnTotaltid
 203 Trond Nesbråten 02:27,8
 201 Hans Terje Nesbråten 02:29,0
 202 Anders Baardseth 02:35,8
 204 Tommy Hansen 02:37,1
 205 Tor Arne Skadsberg 02:42,0
 206 Jan Ove Hauge 02:46,3

Klasse 3,5:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
7Geir OlsenJohn Deere 2040 60,00100,00105,00 1
3Asbjørn SmedsrudFord 47,0095,00105,00 2
1Anders BaardsethDeutz 4005 59,00100,0066,00 3
5Kåre Olav StrandVolvo 600 32,0078,00  4
2Jon Olav FjeldsethFord 5000 43,0065,00  5
6Andreas BakstadFendt 306 26,0057,00  6
4Geir EngenLeyland 262 27,0048,00  7

Klasse 4,5:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
 8Tor Arne HammerMF 1080100,00   1

Klasse 5,5:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
 12Nils HeienIH 146878,0079,00 1
 9Frode NybakkenVolvo 650Six70,0060,00 2

Klasse 7,5:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
 18Tony KordalMF 8220 100,00  72,00 1
 14Arnt George JohansenJohn Deere 6820 100,00  71,00 2
 20Ivar K. HoffFiat 160-90 DT 100,00  70,00 3
 15Kristian WestrengDeutz-Fahr TTV 620 100,00  65,00 4
 27Alexander TangenCase MXM 140 100,00  61,00 5
 30Kåre Olav StrandVolvo 2654 100,00  61,00 6
 37Andrè JørgensenVolvo 2654 100,00  58,00 7
 17Kenneth DelerudValtra 8950 Hi-Tech 93,00 100,00 57,00 8
 10Magnus EnderudFiatagri Winner F140 100,00  57,00 9
 21Thore Sigurd WollNew Holland TM155 100,00  57,00 10
 16Anne Marie MolværCase MXM 140 100,00  56,00 11
 26Anders LandeVolvo 2650 35,00 100,00 56,00 12
 24Christian HagstrømMF 6180 100,00  55,00 13
 25Thorbjørn SundMF 6190 96,00 100,00 55,00 14
 23Henrik Mohn HasleneJohn Deere 3650 MFWD 63,00 66,00  15
 28Hans Terje RolsdorphJohn Deere 6930 88,00 98,00  

Klasse 10:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
 35Harald WollJohn Deere 100,00  88,00 1
 33Lars Erik NymoenFendt 100,00  80,00 2
 34Øystein BakstadFendt 828 Vario 100,00  78,00 3
 38Erik KaspersenJCB 7285 100,00  66,00 4
 32Tor Arne HoelstadCase 7250 100,00  65,00 5
 31Endre WallerudNew Holland T7070AC 100,00  64,00 6
 19Jonas KarpowMF 6490 100,00  54,00 7
 36Bjørn Ivar HolstadValtra T213 100,00  54,00 8
 11Sigbjørn Ove LundMF 6480 75,00 74,00  9

Klasse 12:

StartnummerFørerTraktor1.drag2.dragPulloffResultat
 40Are SætreMF 8480100,00  72,00 1
 39Tor Atle BeckFendt 939 80,00 100,00 62,00 2